banner

Bieżące informacje dotyczące Lokalnej Grupy Rybackiej znajdą Państwo klikając na baner poniżej:Ośrodek Wypoczynkowy ZAGŁĘBOCZE" położony w otulinie Poleskiego Parku Narodowego, wśród kompleksów lasów sosnowych tuż nad Jeziorem Zagłębocze, jest jednym z najczystszych i ekologicznych akwenów Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Atrakcje jakie czekają gości to sporty wodne, plażowanie, wyprawy do lasu, ścieżki dydaktyczno przyrodnicze, ogniska, grille.

Na terenie ośrodka znajduje się duży plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, przeplotami, piaskownicą.

Nasi Goście mają możliwość zakwaterowania w dwu i cztero osobowych wolnostojących murowanych domkach. Domki wyposażone są w wersalki, szafki, stoliki, krzesełka, jak również w bieżącą wodę. Większość domków posiada własne natryski z ciepłą wodą i sanitariaty. Na terenie Ośrodka znajduje się stołówka, kawiarnia oferująca dania zimne i gorące, piwo, kawę, słodycze. Ośrodek dysponuje także polem namiotowym z możliwością korzystania z elektryczności oraz dostępem do WC i natrysków.

Atrakcją jest piękna plaża, ekologiczne jezioro o piaszczystym dnie, duże molo widokowe, mnóstwo ryb i świeże sosnowe powietrze. Plaża strzeżona jest przez ratowników, wydzielone są miejsca wykorzystywane do kąpieli dla dzieci, pływające molo, oraz ładne bezpieczne i oświetlone molo spacerowe, gdzie relaksując się można podziwiać zachodzące słońce, jak również łowić ryby. Istnieje możliwość nauki pływania pod nadzorem instruktora, wypożyczenie sprzętu wodnego: rowery wodne, kajaki, łódki, piłki wodne, leżaki, jak również nauki jazdy konno. Posiadamy także wypożyczalnię rowerów górskich.

W odległości 30 kilometrów od Ośrodka Wypoczynkowego ZAGŁĘBOCZE" znajduje się piękny kompleks zabytkowy w Kozłówce i wiele innych równie ciekawych miejsc do zwiedzenia!

Chcesz wiedzieć więcej?
- kliknij na jeden z poniższych tematów:

...................................................................................................................................................................................